www.srztrnava.sk

Stránky SRZ MsO Trnava

Prezeranie článkov publikovaných Január, 2021

Predĺženie doby odovzdávania záznamov o úlovkoch do 31.1.2021

zaznam_ulovky_01Ardan – rybársky hospodár

“NAJNOVŠIE USMERNENIE PRE VÝDAJ POVOLENÍ!!!”

Vzhľadom na fakt, že MsO SRZ Trnava nie je poskytovateľom služieb ani maloobchodnou prevádzkou, nevzťahuje sa na našu organizáciu platné nariadenie o uzavretí prevádzok a teda administratívna kancelária MsO SRZ Trnava bude fungovať po sviatkoch v termíne od pondelka 04.01.2021.

Vzhľadom na zákaz vychádzania, ktorý platí na celom území Slovenska, administratívny výdaj povolení na rybolov bude prebiehať do 24.1.2021 LEN formou vydajného okienka a to nasledovne:

Vydajné okienko na prízemí domu poľovníkov a rybárov pre výdaj povolení na rybolov podľa výnimky č.3 Uznesenia vlády SR č. 808. Objednať druh povolenia na rybolov je možné LEN podľa podmienok uvedených v §1 ods./2 písm. h vyhlášky č.45 Úradu verejného zdravotníctva.

Príjem objednávok: každý pracovný deň okrem štvrtka 7:00 – 9:00 hod. (pre riadne vybavenie objednávky je nevyhnutné doručiť v tomto čase aj členský preukaz).

Výdaj pripravených objednávok: v ten istý deň od 13:00 – 14:30 hod.

***

Riadne vyplnený Záznam o úlovkoch je možné vhodiť do pripravenej krabice, ktorá je umiestnená pred vchodom do domu rybárov a je po celý deň priebežne vyberané a záznamy sú ďalej kontrolované RS a hospodárom

zaznam20120_vhadzovanie***

V prípade zmeny výdaja povolení, ktorú ovplyvňuje aktuálna epidemiologická situácia, vás budeme ihneď informovať!

Powered by WordPress Web Design by SRS Solutions © 2021 www.srztrnava.sk Design by SRS Solutions