O zrade kapra Joža som sa presvedčil dnes na Rybárskej výstave FISHING SHOW v Trenčíne. Ten sa nechal obalamutiť rečičkami testerov, že keď ho v budúcnosti chytia, tak len ho odfotia a pustia! A ešte mu prestrú super výživné guličky, ktorých sa bude môcť kedykoľvek napchať do prasknutia. Predstavou super žrádla  a svojou titulnou fotkou  s vypaseným bruchom v rybárskom časopise, prezradil výrobcom kaprárskeho sortimentu všetko zo svojho obľúbeného jedálnička. Výstavné pavilóny boli plné kaprích dobrôt, ktoré budú môcť kapríci vo všetkých revíroch v tejto sezóne okoštovať. Treba len dúfať, že nie všetky skončia svoju púť v horúcom oleji!

R_trencin_05R_trencin_06Kaprársky sortiment tvoril podstatnú časť výstavy. Ortodoxní kaprári tu mali výzbroj v tej naj vyššej kvalite. Bižutéria, rôzne doplnky, svietidlá, oblečenie do každého počasia,  prístrešky, člny – veľké, malé gumové. Stačilo mať len dobre nabitú  kreditnú kartu a každý si mal možnosť splniť si svoju predstavu o rybárskom pôžitku!

R_trencin_07Zaujal ma zvuk brzdy navijaka a šnúry ktorá rezala vodu. To rybár zdolával tuniaka pomocou super rybárskeho trenažéra lovu obrovských morských rýb. A veru mal čo robiť a po 20-tich minútach  súboja už hľadal ďalšieho rybára za seba, lebo ryba nad ním víťazila.R_trencin_03R_trencin_04Druhou skupinou boli prívlačiari.  Umelé nástrahy urobili obrovský skok dopredu. Množstvo imitácií rybičiek a všakovakých umelohmotných strašidiel  bolo neúrekom.  Dokonca aj ja som sa nechal zlákať a pár návnad na naše pstruhové potoky som kúpil.

R_trencin_01Pre našu skupinku plavačkárov tu bolo na omak len pár deliacich prútov. Ale zaslintali sme si. Kvalita materiálov ide prudko hore!

R_trencin_02Hneď by ma prehovorili.

R_trencin_08Super biče sme objavili u Flagmana. Boli tu prúty nielen špičkové pretekárske / aj som sa ich hanbil také uslintané odo mňa vrátiť do stojana /, ale aj pre začínajúcich rybárov a deti.

R_trencin_09Pekná výstava, kde si mal možnosť rybár ošahať novinky vo výstroji, vybrať pre seba tie najvhodnejšie kúsky a postupne si ich do novej sezóny aj zabezpečiť.

***

Prajem všetkým rybárom, aby si užili pri love pekných rýb a vážili si možnosť hlavne zatiaľ bezpečného pobytu v prírode!

S výstavou vás zoznámil: Ardan