Počítačové zátišie,  pri ktorom som strávil množstvo hodín pri nahadzovaní úlovkov členov MsO do elektronickej sumarizácie.

sumar_13A tiež sa stretol s množstvom pozoruhodných sumárov, ktoré naši rybári prezentovali. Tieto,  čo vám predstavujem je len zlomok z celej plejády osobitých prístupov dokumentovania svojich úlovkov. Množstvo hodín, dní strávite na brehoch našich revíroch – treba si nájsť trochu času pred prvou vychádzkou k vode aj na preštudovanie dokladu, podľa ktorého budete loviť. Všetky potrebné informácie a vo vzoroch lístok obsahuje – precízne vypisovanie vás reprezentuje a hospodárovi pomôže prehľadnejším spôsobom zosumarizovať vaše dosiahnuté úspechy v rybolove! Nemusíte sa báť, že nebudete mať dostatok riadkov na vaše výpravy je ich tam  374. Teda na každý deň minimálne  jeden riadok!

sumar_01Rybár, ktorý si každú vychádzku vie vychutnať a nemieni ju len tak ľahko ukončiť!

sumar_04Rybár,  ktorý vie ako na to! Táto dvoj strana sú prosím úlovky za jeden mesiac. Dúfam, že použitú  návnadu ostatným neprezradí – pretože za jeden mesiac by nebolo v našich vodách ani šupiny!

sumar_03Rybár, ktorý má najradšej z celého jedálneho lístka len kaprie mäso, prípadne amura – spoznáte ho nabudúce veľmi jednoducho – pri nočnom love nepotrebuje mať osvetlené miesto lovu, lebo určite od množstva skonzumovaného fosforu bude svietiť!

sumar_06Umelecké – abstraktné nadanie tohto umelca.  Doteraz som si myslel že ma už nič neprekvapí!

sumar_07Nový druh ryby na VN suchá – ktorá má len  lovnú mieru!

sumar_05Nové druhy rýb ktoré ulovil jeden z našich vtipných členov.

sumar_08Jeden z mnohých, ktorý si nevie pozrieť vzorovú tabuľku spôsobu vyplnenia sumáru – o jednu stranu skôr.

sumar_09Toto je prosím jedno veľmi úspešné dieťa. Určite z neho vyrastie špičkový rybár!

sumar_10Jeden excelentný rybársky výkon, dokázal priam zázrak – ulovil presne rovnaké množstvo aj váhu dvoch  druhov rýb – kapra aj karasa.

sumar_11Ukončenie lovu pochopené veľmi osobito!

sumar_16Osobitne umelecky stvárnené zápisy vychádzok a úlovkov – snažím sa uveriť,  že to malo mať čisto umelecký význam!

sumar_17Toto je v skutku mimoriadny športový výkon -  uloviť 105 ks jesetera o priemernej váhe 10 gramov a ešte v našich revíroch!!!

///malo to byť o jednu kolonku vpravo!///

sumar_02Jediný rybár z celej MsO,  ktorý prejavil svoje pocity a mal nutnosť sa s nimi aj podeliť! Beriem tento oznam osobne –  odpovedám  - aj nabudúce a pre všetkých našich rybárov aj pekné úlovky!

sumar_12Jeden z mocných fetišov, ktorý určite pomôže pri úlovky trofejnej ryby. Má svoje opodstatnenie vo výbave každého rybára!

sumar_18Tu je dôkaz, že niektorí naši rybári nepozerajú na peniaze, ak si chcú zaloviť na svojom obľúbenom rybárskom revíry!

S príbehmi zo sumarizácie sa s vami podelil  – Ardan