www.srztrnava.sk

Stránky SRZ MsO Trnava

Prezeranie článkov v Preteky

Po zvoľnení opatrení dokážeme ešte pre našich rybárov zorganizovať aspoň časť tradičných rybárskych pretekov na otvorenie rybárskej sezóny. Samozrejme s dodržaním predpisov!

log_ srz0001VN Cífer – Memoriál Rudolfa Glozneka – PRETEKY DETÍ

V sobotu 22.05.2021 v čase od 08:00 – 13:00 hod.
* výdaj štartovných lístkov začne v sobotu od 07:00 hod.
* hodnotí sa súčet všetkých kusov kaprov a amurov (kombináciu týchto rýb) dosahujúcich lovnú mieru -  s najväčšou dĺžkou spolu, systémom 1cm = 1 bod.
* každé dieťa s bodovaným úlovkom bude odmenené

***

VN Suchá nad Parnou – O Pohár starostu obce Suchá nad Parnou - preteky detí

V sobotu 29.05.2021 12:00 – 16:00 hod.
* výdaj lístkov začne v sobotu od 10:00 hod.
* hodnotí sa súčet dĺžok všetkých kusov kaprov, lieňov a amurov  (kombináciu týchto rýb) dosahujúcich lovnú mieru -  s najväčšou dĺžkou spolu, systémom 1cm = 1 bod. Pleskáč je bodovaný systémom 1ks = 1bod.
* každé dieťa s bodovaným úlovkom bude odmenené

***

VN Suchá nad parnou – O Pohár primátora mesta Trnava XXVII. ročník
Preteky dospelých v nedeľu 30.05.2021 07:00 – 14:00 hod.
- hodnotí sa súčet 5 ks kaprov a amurov (kombináciu týchto rýb)
dosahujúcich lovnú mieru s najväčšou dĺžkou spolu, systémom 1cm = 1 bod.

***víťaz získa rybársky bivak v hodnote 414,90eur
* štartovné 15 eur
* výdaj lístkov začne v sobotu 29.05. od 12:30 do 18:00 hod. a v nedeľu
30.05. od 5:45 hod.

***

Výbor MsO SRZ TRNAVA

uvod_mar21Propozície a prihlášku nájdete v odkazoch :  TU

*** Kaprársky Maratón Dubové v termíne 06. – 09. 5.2021

– propozície v programe Word :   TU

- propozície v PDF :  TU

*** Kaprársky Maratón Dubové MASTERS v termíne 20. – 23. 5.2021

– propozície v programe Word:    TU

- propozície v PDF :  TU

Prihláška na oba maratóny – stiahnuť :  TU

Na bohatú účasť sa tešia – organizátori pretekov

***UPOZORNENIE***

Žiadne komentáre

Od štvrtka bude prebiehať na VN Dolné Dubové Kaprársky maratón a z tohto dôvodu bude platiť nasledovné:
Zákaz lovu rýb
07. (streda od 15:00 hod.) – 11. 10. 2020 (nedeľa do 15:00 hod. ) na VN Dolné Dubové z dôvodu konania preteku Kaprársky maratón podľa §20 ods. 3 zákona č. 216/2018 Z.z.

Pretekov O Pohár starostu obce, sa zúčastnilo 44 detí. Každý pretekár bol odmenený vecnými cenami. Na Suchú prišli deti aj z iných organizácií – z Piešťan, Sládkovičova a Vrbového. Vrbovčania  počas vyhodnocovania pretekov zahrali a zaspievali. Počasie prialo, úlovky boli uspokojivé a deti odchádzali spokojené.

Všetky deti v spoločnosti rodičov, kamarátov a  organizátorov detských rybárskych pretekov  z našej MsO   zmysluplne strávili perfektný deň. Akciu, aj podľa ohlasu detí,  možno považovať za vydarenú!

čítajte ďalej…

Winter_11_20 čítajte ďalej…

13.6.2020 úvodný pretek, ktorí  Mivarďáci zabsolvovali v tomto roku. Išlo o pomerne klubový,  do množstva pretekárov skromne obsadený pretek. Postarali sa oň pán Turovský a ostatný organizačný výbor z Nového mesta n/Váhom. Celý tucet pretekárov. Zelená voda tento krát bola pomerne čistá – málo zarastená, čo v minulom roku nebolo. Svoju robotu odviedla silná násada amurov a 80 % rias zmizlo. V minulom roku sme si odniesli prvé tri miesta a prišli sme si to znovu užiť.

Po krátkom privítaní usporiadateľmi  sa išlo losovať čítajte ďalej…

Masters20_2Štartovné : čítajte ďalej…

maraton_20_1

Štartovné : čítajte ďalej…

Po tomto podujatí  sa konali Majstrovstvá Slovenska v tých istých kategóriách aj na Slovensku. Konali sa na rieke Hron v Želiezovciach, nad malou vodnou elektrárňou. Rozdiely oproti  Labe bol hlavne stabilný prietok a podstatne menšia hĺbka vody. Neboli tu žiadny zahraniční pretekári, zato tu bolo enormné množstvo drobných beličiek, ktoré robili dosť problémy. čítajte ďalej…

Výber z mladých reprezentantov Slovenska v LRU plávaná pod vedením štátneho trénera pre mládež pána Lipku sa zúčastnil 7.-9.6.2019 na majstrovstvách Českej republiky pre rok 2019.

Akciu Finančne podporila RADA Žilina – Športový odbor. Nakoľko sa tento rok neplánovala účasť  Slovákov na Majstrovstvách sveta, tak si mladí boli zmerať svoje sily na tomto medzinárodnom fóre športových rybárov.  Ja som sa zúčastnil s mladým Gabrielom Vajsáblom,  ktorý je nielen členom nášho prvoligového družstva LRU plávaná TRNAVA MIVARDI, ale je zároveň reprezentantom v kategórii ligy mládeže do 20 rokov. Rád sa s vami podelím o niekoľko postrehov s týchto významných podujatí v stručnej reportáži. čítajte ďalej…

Powered by WordPress Web Design by SRS Solutions © 2021 www.srztrnava.sk Design by SRS Solutions