* revír 2-0420-1-1 potok Dudváh č. 2 - čiastkové povodie Dudváhu od ústia do Gidry pri obci Malá Mača po rkm 14,05 – kanál Dudváh – Váh pri obci Siladice, potok Trnávka od ústia po výtok z VN Boleráz, potok Rakyta, Rásovský potok a Krupský potok od ústia po pramene

hospodár: Peter Ardan

********************

* revír 2-0660-1-1 potok Gidra č.1 – čiastkové povodie Gidry od ústia pri obci Malá Mača po cestný most Častá – Dubová a Štefanovský potok od ústia po pramene.

gidra01

V tomto potoku prevláda jalec 25-30 cm, belička, hrúzik, plotica, šťuka, zubáč, ostriež

gidra02Pomocník hlavného hospodára: Vladimír Gross

********************

* revír 2-2050-1-1 potok Parná č.1 – kaprová časť – čiastkové povodie riečky Parná od ústia ( v obci Majcichov ) po hať pri obci Zvončín rkm 23,6.

kamen05

kamen01

kamen02

Najkrajšia časť revíru – úsek so stavidlom. Veľmi dobrý prístup autom -  čo využívajú aj ne rybári na kempovanie. Násady rýb sa dávajú hlavne do tejto časti.

kamen03

kamen04

Zaujímavý úsek – meandrová časť, ktorá začína hneď za obcou Hrnčiarovce s viacerými jamami, tíšinami – osádku rýb tvorí hlavne pekný karas, jalec, plotica, drobný piest.  Sem tam sa nájde aj kapor. Auto je potrebné odstaviť na kraji obce a s ľahkou výbavou – podberákom na dlhej rúčke sa vybrať po prúde objavovať pekné miestečka. Ľahké prikrmovanie vám podstatne zvýši pravdepodobnosť pekného úlovku.

hospodár: Peter Ardan

********************

trout

revír 2-0130-1-1 Blava č.1 – čiastkové povodie Blavy od ústia po cestný most v Jaslovských Bohuniciach.

dudvah01Sútok Krupského potoka /z ľavej strany/ a  Blavy  č.1 pri obci Zavar. Hlavnou rybou je jalec.  Ďalej plotice, hrúziky a hrebenačky. V lete je minimum vody. Veľmi málo vhodných miest s dobrým prístupom k vode na lov drobnej rybky.

Pomocník hlavného hospodára: Matúš Sliva